Co děláme
ve FOOE pro naše
zákazníky?

Nabízíme vám komplexní služby reklamní agentury. Naše projekty realizujeme od potřebné prvotní analýzy Vaší firmy a diskusí se zákazníkem, přes tvorbu grafiky, až po konečnou realizaci a dodání. Každý projekt je pro nás posláním a řešíme ho s klientem vždy individuálně.

Grafické práce
 & logotvorba

Tvoříme firmám a OSVČ branding, loga, kompletní logomanuály. Graficky navrhneme Vaše vizitky, letáky do A3, plakáty, cedule, PVC bannery s oky, dodávky, letadla, outdoor reklamy apod.

Tvorba internetových stránek

Tvorba www stránek, microsite a landingpage. Vytvoříme pro vás profesionální a funkční webové stránky s administrací. Funkčnost stránek budete mít 99.9% a pojedou na rychlých SSD discích. Důležitou SEO optimalizaci máte v ceně.

Reklamní předměty, hrnky a tašky

Prodej reklamního zboží s potiskem i bez potisku. V našem katalogu najdete tisíce druhů položek. Objednáte zboží od propisky nebo tužky, deštníku, trička, mikiny, mnoho druhů hrnků a sklenic, až po luxusní pouzdra nebo tašky.

Technologie
Sítotisk

K potisku reklamních předmětů, a to převážně papírových a bavlněných tašek využíváme technologii sítotisku. K potiskům používáme ekologické a vodouředitelné barvy. Velká odolnost potisku.

Domény 
a hosting

Vaše firemní stránky musí mít vhodnou doménu druhého řádu a tu vám zajistíme. Díky našemu hostingu budete mít funkčnost stránek na 99.9% a pojedou na rychlých SSD discích.

Outdoor

Vždy je třeba, aby vaše značka kromě online prostředí byla  vidět i venku. Polepíme Váš automobil, dodávku, vytvoříme PVC banner, CLV nebo reklamní tabuli s laminací. Díky použitým kvalitním materiálům vám zajistíme dlouhodobou životnost.

V reklamě pro Vás pracujeme více 
než 24 let

Tvoříme:

Tvorba webů, portálů, e-shopů
Analýza podnikaní
Registrace domén
Hostingové služby
SEO optimalizace

Vyrábíme:

Reklamní předměty pro firmy
Potisk bavlněných tašek
Plechové hrnky s potiskem
Keramické hrnky s potiskem
Reklamní trička s potiskem

Navrhujeme:

Grafické návrhy tiskovin
Zpracování logomanuálu
Návrh firemních log
Plotrová grafika, auta, cedule
Výroba bannerů a plachtovin
Máte nějaké dotazy?
Zavolejte nám +420 604 171 281
nebo zašlete zprávu a ozveme se zpět!
© 2023 ♥ FOOE s.r.o. | IČ: 142 73 756 | DIČ: CZ142 73 756 | Spisová značka: C 127540 vedená u Krajského soudu v Brně | Provozovna: Na Příkopě 127, Uh. Hradiště
envelopephonemap-markersmile